reklama

Speciál

Freeride.cz Winter Closing Party 2016 v pátek 6. května v Roxy

Foto: archiv Prima COOL

Internetový magazín Freeride.cz za podpory Jack Daniel’s, Red Bull a Fujifilm opět nachystal mejdan, kterým bude slavnostně ukončena letošní zimní snowboardová a freeski sezóna. Winter Closing Party se bude konat už čtvrtým rokem a opět jí pohostí nejznámější pražský klub Roxy.

Internetový magazín Freeride.cz za podpory Jack Daniel’s, Red Bull a Fujifilm opět nachystal mejdan, kterým bude slavnostně ukončena letošní zimní snowboardová a freeski sezóna. Winter Closing Party se bude konat už čtvrtým rokem a opět jí pohostí nejznámější pražský klub Roxy.

 V pátek 6. května od 21 hodin na vás čeká tradičně pestrý program. Hned za dveřmi na prvních cca 200 z vás budou čekat hostesky Jack Daniel’s, od kterých dostanete welcome drink ve formě panáku skořicové whiskey Jack Daniel’s Fire. Jackův externí bar pak budete moci využít po celý večer (a noc) a whiskey od Jacka bude za akční ceny.

 Svůj vstupní lístek budete moci vyměnit za jedno losování z tradiční nadupané tomboly, která nesmí chybět na žádné Freeride.cz akci. V osudí bude připravena hromada parádních cen včetně foťáku instax od Fujifilmu, sluchátek a mp3 playeru Sony, oblečení a dalších věcí od Horsefeathers a Vans, voucherů na vstupy do Freestyle Kolbenky, dárky od Prima Cool či Samosebou.cz a hlavní cenou bude freestylové prkno od Ride snowboards!

 Po celý večer bude probíhat focení u fotostěny, které zajistí Fujifilm.cz, což znamená, že se vyfotíte s kámošem, kámoškou nebo celou partou a fotku si odnesete s sebou domů na památku. V zadní části klubu si budete moci prohlédnout výstavu fotek fotografů Pepy Šulce a Vojena Smíška - ambasadorů legendární fotografické značky Fujifilm.

 Hlavní dění se samozřejmě bude odehrávat na main stagi, kde náš moderátor Johnny B společně s partnery akce vyhlásí hned několik závodních tour a soutěží, které probíhaly během zimní sezóny. Ceny budou předány vítězům naší nejprestižnější závodní snowboardové série - Českého poháru ve freestyle snowboardingu - Snowboard Zezula Freestyle Tour - organizované asociací Czech Snowboarding. Na Winter Closing Party se tak objeví kompletní česká snowboardová špička!

 Vouchery na sponzoring od Snowboardelu převezmou ti nejlepší mladí zabijáci z letošní Snowboardel Junior Freestyle Tour konané v rámci Freeride.cz Just Ride! tour. Z kamery Sony Action Cam se bude přímo na pódiu radovat vítěz soutěže Sony Action Cam Follow Contest taktéž z akcí Just Ride! a v neposlední řadě bude zástupcem české pobočky Fujifilm předán parádní fotoaparát Fujifilm X-T10 celkovému vítězi fotografické soutěže Fujifilm On Snow. Kromě vyhlášení proběhne i projekce sestřihu z letošní Snowboard Zezula Freestyle Tour a premiéru bude také mít originální krátký film z dílny Fullface Productions s názvem “Czechs & Slovaks are awesome”.

 Po vyhlášení a promítačce už příjde na řadu mejdan, který rozjede a do ranních hodin povede DJské trio City Rocker, KKO a Hlava. Hlavně díky prvním dvěma jmenovaným se můžeme těšit na “dancing madness all night long” ve stylu back-to-roots, takže se připravte na kytary, funky, rock’n’roll, ale samozřejmě i na to ostatní, na co jste na Freeride.cz mejdanech zvyklí. Jisté je jenom to, že si na víkend budete muset pravděpodobně pořídit nový kecky ;-) 

 Doražte s námi oslavit konec zimní sezóny 2015/2016!

 Co: Freeride.cz Winter Closing Party 2016

Kde: Roxy Praha, Dlouhá 33, Praha 1

Start: 21.00

Vstupné: 100 Kč / 150 Kč po půlnoci

FB event: https://www.facebook.com/events/1707324726219556/

 

* v rámci vstupného 1 lístek do tomboly

** po opuštění klubu vstup pozbývá platnosti


reklama