reklama

Speciál

Let It Roll Open Air v letošním roce oslaví desáté výročí festivalu!

Foto: archiv Prima COOL

Drum and bassový festival Let It Roll Open Air letos oslaví velké jubileum - bude to totiž přesně deset let od chvíle, kdy pod jeho prapory poprvé zazněly ve Starých Ždánicích dunivé basy doprovázené lámanými beaty.

Asi málokoho, a to i včetně samotných pořadatelů, by tehdy napadlo, že se během jedné dekády podaří z původně celkem malého festivalu vybudovat akci tak obřích rozměrů, jakých Let It Roll dosahuje dnes, a proměnit jej v oceněními ověnčený festival honosící se pověstí největšího čistě drum and bassového festivalu na celém světě.

Samotné jméno Let It Roll přitom vzniklo ještě o něco dříve jako značka oblíbených halových akcí. V roce 2008 však přišli pořadatelé s novým nápadam uspořádat v létě festival pod širým nebem a připojit k jeho názvu kouzelné zaklínadlo "open air". Tehdy před deseti lety si přijelo do prostor pískovny Oplatil poslechnout svou oblíbenou hudbu zhruba dva tisíce lidí.

Nyní, po deseti letech, láká Let It Roll na lineup čítající rovnou 9 stagí a několik set vystupujících v čele s těmi největšími jmény světové scény, přičemž odhadovaný počet navštěvníků je oproti prvnímu ročníku více než destinásobný.

Těžko by si člověk mohl přát lepší narozeninový večírek, a co víc, tenhle může zažít úplně každý - všichni jsou srdečně zvání! Jediné, co je pro to třeba udělat, je zajít na oficiální web festivalu letitroll.cz a pořídit si lístek - pak už jen zbývá zapsat si do kalendáře tlustou červenou fixou datum 3.8. - 4.8. - 5.8. 2017.

 

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE A ODKAZY FESTIVALU:

Kompletní line-up festivalu: http://www.letitroll.cz/info/let-it-roll-2017-4aeccfc0.html

Oficiální webové stránky festivalu: www.letitroll.cz, www.letitroll.eu

Facebook page festivalu: www.facebook.com/letitrollcz

Facebook event: https://www.facebook.com/events/831161073650054

Link na předprodej vstupenek: http://www.letitroll.cz/info/let-it-roll-2017-4aeccfc0.html

Oficiální video teaser: https://youtu.be/qyYC0Q0Z6V0

Video z letního festivalu Let It Roll 2016: https://youtu.be/U5nim9N5se4

reklama